HÍREK

Tájékoztatjuk Kedves Betegeinket, hogy a Röntgen Diagnosztikai ellátás 2023.09.04 – 2023.09.17 között átépítés miatt szünetel!

Megértésüket és türelmüket köszönjük!

______________________________________________________________________________________________________________

Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Egészségügyi díjban részesült Dr. Antal Ferenc a Mezőtúri Kórház és Rendelőintézet Csecsemő- és Gyermekosztály osztályvezető főorvosa.

Minden évben az államalapítás ünnepe alkalmából a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Önkormányzat elismeri azon személyek, közösségek munkáját, akik sokat tesznek a megye fejlődéséért, azt itt élő emberek mindennapjaiért és az értékeink növeléséért.

Dr. Antal Ferenc empatikus hozzáállásának és szakmai elhivatottságának köszönhetően számos beteg gyermek gyógyulását segítette Mezőtúron és környékén!

Szívből gratulálunk főorvos úrnak a rangos elismeréshez!